posláno:
2. July 2011 13:24
V 5 ráno jsem cestou ze Stodoly sledoval 2 homosexuály, neboť mě při mých třech promilích dráždilo jejich vodění za ruku. Slovně jsem je asi půl hodiny šikanoval, chtěli se přede mnou ukrýt v nějaké herně, ale když jsem je sledoval i tam, stříkli mi do očí. Né sperma ani slzák, ale podle chuti to tipuju na Dolce Gabbanu
. Pardon všem menšinám
.
. Pardon všem menšinám
.
vzkazů:
710
| odkud:
Havířov
| registrován od:
18. May 2006 14:46
| poslední návštěva:
23. August 2018 20:38
ta skurveta zemska pritazlivost
