nejsi přihlášen

kradete, když jste najebaní?

Příspěvků: 189 · Poslední aktivita: 12.04.2011 19:45
posláno: 12. April 2011 19:45
All cops are gays
vzkazů: 147 | odkud: ULTRAS DYNAMO | registrován od: 24. April 2009 09:49 | poslední návštěva: 20. August 2020 12:07
posláno: 6. August 2009 18:01
tak včera som si požičal z jedného baru popolník JIM BEAM
Alkohol neni metla ludstva!!! Alkohol je pes a pes je najlepší priatel človeka!!!
vzkazů: 1441 | odkud: Chrapuni 1909 | registrován od: 1. August 2006 13:17 | poslední návštěva: 23. August 2018 18:35
posláno: 15. May 2009 13:55
Chors: tomu se říká čestný člověk saint
Oči za oko, zuby za zub.
vzkazů: 716 | odkud: Moravské štatl | registrován od: 9. September 2008 09:20 | poslední návštěva: 6. March 2017 17:33
posláno: 13. May 2009 09:21
Kedysi to tak bývalo, teraz už nie. Pamatné bolo ked som na jednej pumpe pri kradnutí rozbil fľašku borovičky na čo samozrejme hned predavačky zaostrili, ja som ich však z poza pultu s jednou rukou zdvihnutou ubezpečoval, že je všetko OK, že to zaplatím a aj poriadim a druhou rukou som si súčastne pod bundu tlačil inú fľašu... Samozrejme som nič neplatil a ani neupratoval...
vzkazů: 249 | odkud: DUKLA | registrován od: 23. March 2008 13:17 | poslední návštěva: 6. October 2019 20:41
posláno: 7. March 2009 12:02
Včera jsem na vcelku nudném plese střední školy, kterou jsem navštěvoval, zrekvíroval ANANAS laugh
vzkazů: 1620 | odkud: REVOLTA.INFO | registrován od: 24. November 2008 23:51 | poslední návštěva: 16. July 2015 06:18
posláno: 4. March 2009 18:20
jo tak to jo já už myslel pro něj šel třeba vylitej do samošky laugh
vzkazů: 933 | odkud: BV-KUNDA GANG | registrován od: 20. March 2006 22:10 | poslední návštěva: 12. September 2020 16:13
posláno: 4. March 2009 10:52
v jednom baru, meli to jako dekoraci u flasek, takovy maly kure a slon...
Johan, kommen Sie hér. Fy musela sofort skočit na Korpskommando a sjistila kde ten fojak leší.
vzkazů: 3710 | odkud: Pornofašistická akce | registrován od: 13. November 2005 23:20 | poslední návštěva: 13. February 2018 14:32
posláno: 3. March 2009 13:13
Ratto:cože eek eek eek eek kde jsi jako sčořil kuře neboco laugh laugh laugh to mám dost laugh laugh
vzkazů: 933 | odkud: BV-KUNDA GANG | registrován od: 20. March 2006 22:10 | poslední návštěva: 12. September 2020 16:13
posláno: 26. February 2009 16:15
řekla bych že ne 1
.
vzkazů: 161 | odkud: od maminky | registrován od: 22. October 2008 17:44 | poslední návštěva: 26. April 2024 16:54
posláno: 24. February 2009 03:11
ja kuratko 1
Každá generace si musí projít válkou...
vzkazů: 65 | odkud: 卐> Brüx <卐 | registrován od: 25. October 2008 14:35 | poslední návštěva: 11. October 2020 07:19
posláno: 24. February 2009 02:45
ja slona laugh
Johan, kommen Sie hér. Fy musela sofort skočit na Korpskommando a sjistila kde ten fojak leší.
vzkazů: 3710 | odkud: Pornofašistická akce | registrován od: 13. November 2005 23:20 | poslední návštěva: 13. February 2018 14:32
posláno: 24. February 2009 02:45
ukrad jsem kure
Každá generace si musí projít válkou...
vzkazů: 65 | odkud: 卐> Brüx <卐 | registrován od: 25. October 2008 14:35 | poslední návštěva: 11. October 2020 07:19
posláno: 24. February 2009 02:44
ne, ale premyslim, ze zacnu... je tu dost cennosti laugh
Johan, kommen Sie hér. Fy musela sofort skočit na Korpskommando a sjistila kde ten fojak leší.
vzkazů: 3710 | odkud: Pornofašistická akce | registrován od: 13. November 2005 23:20 | poslední návštěva: 13. February 2018 14:32
posláno: 12. February 2009 22:11
par dni dozadu..popolniky, svieckz, svietniky, vidlicka confused
hajlovanie zo srandy nie je trestny cin!!!
vzkazů: 214 | odkud: glasgow, považska | registrován od: 31. March 2005 21:37 | poslední návštěva: 2. January 2017 19:17
posláno: 27. January 2009 00:51
Jasné ! Cigarety a chlast keď som pod vplyvom si treba strážiť.
Pochádzam z Banskej Bystrice. Akou farbou zapadá slnko v tvojom meste?
vzkazů: 344 | odkud: Zo Šťiavničiek | registrován od: 26. July 2006 18:21 | poslední návštěva: 23. March 2017 08:26
posláno: 26. January 2009 23:09
krejča: o bagl plnej vecí na který bych si nikdy sáhnout nechtel laugh
Život je děvka a my jsme její zákázníci.
vzkazů: 44 | odkud: TP- NW | registrován od: 16. February 2007 09:38 | poslední návštěva: 29. May 2019 00:09
posláno: 26. January 2009 22:26
summer1999-kradnut je hriech 4
Alkohol neni metla ludstva!!! Alkohol je pes a pes je najlepší priatel človeka!!!
vzkazů: 1441 | odkud: Chrapuni 1909 | registrován od: 1. August 2006 13:17 | poslední návštěva: 23. August 2018 18:35
posláno: 26. January 2009 22:25
Krejča: O Poezii za tři pětky a Colu za bůra z Kauflandu... laugh
vzkazů: 653 | odkud: ✖ Hatecore Planet ✖ | registrován od: 24. September 2007 13:02 | poslední návštěva: 2. July 2015 10:29
posláno: 26. January 2009 21:41
Remssley: to by mě zajímalo o co jde připravit bezdáka

eek
vzkazů: 933 | odkud: BV-KUNDA GANG | registrován od: 20. March 2006 22:10 | poslední návštěva: 12. September 2020 16:13
posláno: 26. January 2009 21:30
Ja osobne ne ale mam znameho co je tim skoro posedlej,asi pred 3 rokama nalitej vylezl na stozar na letisti ze ktereho si odrizl vetrolam asi tyden nato odrizl sit z fotbalove brany,ale nejvetsi kousek se mu povedl letos o Vanocich kdy okradl bezdomovce a mel z toho naramnou radost,holt Vanoce delaj lidem radost eek laugh
Život je děvka a my jsme její zákázníci.
vzkazů: 44 | odkud: TP- NW | registrován od: 16. February 2007 09:38 | poslední návštěva: 29. May 2019 00:09
posláno: 25. January 2009 14:07
Popelník jsem si taky jednou domů přinesl, ale to byla práce spolužáků co mi ho hodili do batohu 4
sXe je pro slaboduché jedince, kteří se nedovedou pod vlivem alkoholu ovládat!
vzkazů: 3412 | odkud: West fans FCB - Alkogang Buldok | registrován od: 27. April 2004 08:59 | poslední návštěva: 18. April 2026 19:23
posláno: 25. January 2009 13:54
Předevčírem kámoš na mě at mu vemu tu blbost co je na tácky laugh no a včera chtěl popelník laugh tak sem mu udělal radost laugh oboje od Jagermaistera
Připíjím na alkohol: Zdroj a řešení všech problémů
vzkazů: 1246 | odkud: 100% Vodka, BEZ MASA TO NEJDE | registrován od: 6. August 2005 23:37 | poslední návštěva: 12. June 2018 15:00
posláno: 14. January 2009 18:27
par krat sa mi stalo ale take trapne drobnosti pohar, popolník, obrus a este slnečník 1
My kovboji se nemyjem!!!
vzkazů: 87 | registrován od: 27. November 2008 14:12 | poslední návštěva: 7. June 2013 10:21
posláno: 13. December 2008 01:16
prý sem se dnes snažil krást popelnice... Sice newím kde se to ve mě vzalo protože sem nikdy nic podobného nedělala ale vím to jen z vyprávění... a údajně sem byl agresivní na všechny co šli kolem a popelnici sem hodil do "skate paruku" je pod mostem a já byl prý nahoře a smál sem se tomu jak piča confused confused confused sám newím kde se to ve mě bere uhoh uhoh uhoh uhoh
Sraz mě k zemi a já se vrátím tak silný že si to ani nedokážeš představit
vzkazů: 68 | odkud: Třebíč - Legion Brünn | registrován od: 2. April 2006 18:43 | poslední návštěva: 2. July 2013 19:47
posláno: 4. August 2008 12:43
není to z jednoho večera, abychom předešli spekulacím 1
časy se mění, muži ne...
vzkazů: 2454 | odkud: Neretein Grassels | registrován od: 2. June 2003 14:39 | poslední návštěva: 28. April 2014 06:52
posláno: 4. August 2008 12:34
P.T. : eek laugh
Připíjím na alkohol: Zdroj a řešení všech problémů
vzkazů: 1246 | odkud: 100% Vodka, BEZ MASA TO NEJDE | registrován od: 6. August 2005 23:37 | poslední návštěva: 12. June 2018 15:00
posláno: 4. August 2008 11:54
no, tak krom spousty zapalovačů, sirek a podobný havěti tu máme i náboje, cizí tričko, cizí občanku, plyšovou veverku a kapesní svítilnu... mask mask mask
časy se mění, muži ne...
vzkazů: 2454 | odkud: Neretein Grassels | registrován od: 2. June 2003 14:39 | poslední návštěva: 28. April 2014 06:52
posláno: 22. July 2008 11:04
http://jorge.hosteodjinud.cz/showimg.php?id=kolo2

uz to zase zacina 4

nutno priznat ze to kolo jsem si pouze vypujcil na par hodin a pote opet vratil na urcenou pozici laugh
jebat forum
vzkazů: 3134 | odkud: Baník Ostrava | registrován od: 22. March 2004 14:42 | poslední návštěva: 31. July 2017 15:19
posláno: 16. July 2008 21:15
*stolu
A.C.A.B. a Tipsport
vzkazů: 1613 | odkud: z Pivovaru | registrován od: 11. September 2005 18:11 | poslední návštěva: 8. August 2012 08:32
posláno: 16. July 2008 21:14
Drive sem pobiral zapalovace u stlu chodil sem dom min. s 5 ted uz to je tak ze sem rad ze rano najdu svuj jeden vlastni.. eek laugh
A.C.A.B. a Tipsport
vzkazů: 1613 | odkud: z Pivovaru | registrován od: 11. September 2005 18:11 | poslední návštěva: 8. August 2012 08:32
Přidat odpověď
Pro přidání odpovědi se musíš přihlásit.