nejsi přihlášen

Pivní slavnosti/festivaly

Příspěvků: 100 · Poslední aktivita: 21.10.2014 18:55
posláno: 24. June 2013 18:19
v sobotu proběhlo Klášterské pivobraní 2 pivečko jako křen počásko přálo,k tomu krákoraly Tři sestry Banditos,příště doporučuji 1
against all ULTRAS PRAG
vzkazů: 276 | odkud: Praha-východ | registrován od: 18. October 2012 11:08 | poslední návštěva: 24. October 2018 14:31
posláno: 16. May 2012 21:21
Hněv pomine, nenávist v srdci zůstane.
vzkazů: 272 | odkud: Loupákov | registrován od: 9. February 2010 00:16 | poslední návštěva: 25. August 2016 00:59
posláno: 25. June 2009 14:28
zítra valím do Třince na fesťák, ale to počasí no uhoh
vzkazů: 128 | odkud: Olomouc | registrován od: 4. June 2004 07:10 | poslední návštěva: 18. October 2016 13:57
posláno: 23. June 2009 23:01
pro tebe je dobre kazde pivo.hlavne ze se motas winkgrin
vzkazů: 1918 | odkud: VANDRACI Z P1 | registrován od: 6. June 2006 14:22 | poslední návštěva: 16. March 2017 07:12
posláno: 23. June 2009 17:23
Sviany velice dobré pivečko,hned bych jel,ale zřejmě mi to nevyjde..... cry cry cry cry
Boje se chřestu,nechoď v les a dobře tomu,že svině rohův nemá.....
vzkazů: 827 | odkud: Z nedaleka...... | registrován od: 2. May 2005 13:42 | poslední návštěva: 23. August 2019 12:43
posláno: 22. June 2009 20:12
Minuly rok jsem byl a parada, proste Svijany yes letos mi to nevyjde 3
Spes non confunditur.
vzkazů: 541 | odkud: Maisner gang division Corcaigh | registrován od: 11. January 2005 07:09 | poslední návštěva: 8. April 2026 08:32
posláno: 22. June 2009 20:09
cune rolleyes rolleyes
"KKK"-Kolumbie Kostarika Kamerun
vzkazů: 4533 | registrován od: 1. February 2007 16:27 | poslední návštěva: 17. January 2022 14:22
posláno: 22. June 2009 20:07
jako každý rok valím zde: http://www.pivovarsvijany.cz/czakce.aspx
vzkazů: 456 | odkud: Kardiak Gang | registrován od: 26. May 2008 10:12 | poslední návštěva: 18. October 2020 20:07
posláno: 6. June 2009 14:01
shy Za hodinu tam jsem i s Big footem 4
Koncentrační Tábor je jako Show Bussines!Když dobře vypadáte,lidé se k vám rádi vracejí!!
vzkazů: 1073 | odkud: OSTRAU | registrován od: 16. June 2005 18:48 | poslední návštěva: 2. February 2017 05:58
posláno: 6. June 2009 14:00
za chvíli vyrážím na první pivní slavnosti na slezsko-ostravském hradě. jestli to bude zas podobná píčovina jak grilování na hradě, kde měli 6 druhů grilovaných pochutin, takže za půl hodiny nebylo co robit, vymrdám všechny ty debilní pořadatele pivníma sudama mad
čím hůř, tím líp.
vzkazů: 1261 | odkud: Apple Commando | registrován od: 8. October 2003 11:36 | poslední návštěva: 10. April 2026 19:45
posláno: 2. August 2008 13:38
Hop,netrafil som sa ,to je asi tým bororom laugh
O Sancta mater natura,aeterne rerum ordo!
vzkazů: 1289 | odkud: Dukla Trenčín | registrován od: 20. May 2006 14:24 | poslední návštěva: 1. March 2015 18:41
posláno: 2. August 2008 12:58
Borovička s tonikom alebo sprite-om,bez debaty winkgrin
O Sancta mater natura,aeterne rerum ordo!
vzkazů: 1289 | odkud: Dukla Trenčín | registrován od: 20. May 2006 14:24 | poslední návštěva: 1. March 2015 18:41
posláno: 31. July 2008 19:21
NO.11: tomu fandim! to je narodni socialismus 4
Každý je svého štěstí strůjce
vzkazů: 2832 | odkud: OBĚTI DEPRESÍ- division Prag | registrován od: 13. May 2004 14:43 | poslední návštěva: 12. February 2012 12:32
posláno: 31. July 2008 18:44
Tak minulou sobotu sem byl s kamarádem navštívit pivni slavnosti v Třeboni v pivovaru Regent. 12°za 20,- a kvasnicova 16° za 25,-. Přijeli sme tam asi v 15:00 a v 21 sme zas odjížděli na jinou vesnickou zábavu. Přikládám fotku jak sem vypadal v 9 hodin večer na nádraží v Třeboni

http://i37.tinypic.com/el4snr.jpg 4
"...a jak se ty vůbec jmenuješ? Kluci říkejte mi Dominátor "
vzkazů: 73 | odkud: Zmožek Gang 88 - pěší divize Igor Mamojka | registrován od: 24. July 2008 13:24 | poslední návštěva: 18. January 2010 18:28
posláno: 22. June 2008 12:44
včera jsem se byl podívat na dnu otevřenejch dveří v Krušovicích a musim říct, že jak jsem se toho tam bál, tak to bylo v pohodě. Lidí sice mraky, ale žádná velká tlačenice, na pivo se čekalo max minutu, fronty na chcaní taky nebyly žádný. vstup byl zadarmo a i přes to se tam nevyskytovalo moc zevláků. byli 2 pódia, na hlavnim se prostřídali Post- it, Horkýže Slíže, Clou, Eddie Stoilow, Burma Jones, Abraxas a Lucie Bílá, na vedlejšim ani nevim. ceny piva byli řek bych dost dobrý, tj. 15kč. jenom heineken stál 20kč. ještě teď je mi sick
vzkazů: 247 | odkud: okolí Kladna | registrován od: 3. June 2003 19:38 | poslední návštěva: 4. June 2014 20:41
posláno: 22. June 2008 10:41
to je to sami se slavnostma treba staropramenu, je to smutny ale nejlepsi byli asi moje první pred 7 lety, byli v poradi druhe a byli fakt super yes pivo za deset korun, zadny davy lidi, jen jsem mel mensi problemy si koupit pivo protoze jsem v ty dobe vypadal na 12 4

dnes bezne vstup od dvou kil, miliarda lidi, pivo za 25 sick jediny plus ze vymizeli socky...

kazdopadne bojkot a spis je lepsi chodit na lokalnejsi pivovarske slavnosti...
Každý je svého štěstí strůjce
vzkazů: 2832 | odkud: OBĚTI DEPRESÍ- division Prag | registrován od: 13. May 2004 14:43 | poslední návštěva: 12. February 2012 12:32
posláno: 22. June 2008 08:48
apple.boy: zas to tak nehroť, ohledně toho chlastu bys musel pobodat většinu lidí z tvého okolí.. yes 2
...ještě dnes mě srdce bolí, když vidím fotku rudé vlajky nad Berlínem vlát... // "Národ se stotisíci práskači bude nutné mravně převychovávat aspoň po tři generace, než se z toho vzpamatuje.."
vzkazů: 930 | odkud: Ostrau | registrován od: 20. August 2007 10:39 | poslední návštěva: 21. January 2017 12:12
posláno: 21. June 2008 15:24
ja bych tam nešel, ani kdyby mi těch 160 dali oni. páč bych musel s sebou vzít nůž a bodat ty opilecké trosky a socky do krků.
vzkazů: 2531 | registrován od: 17. August 2003 17:27 | poslední návštěva: 18. August 2019 21:21
posláno: 20. June 2008 14:12
v tom mas samozrejme pravdu..pivo tam nestoji mene... ikdyz bych cekal ze snad bude...a ta hudba taky nic extra....+ ten vstup no...ale tak uvidim...zas se mi nechce vynechavat kdyz chodim kazdy rok, uz nejakou dobu1
jebat forum
vzkazů: 3134 | odkud: Baník Ostrava | registrován od: 22. March 2004 14:42 | poslední návštěva: 31. July 2017 15:19
posláno: 20. June 2008 12:26
pro mě osobně už ostravar ztratil kouzlo.. před pár lety to bylo úplně jiné - sešli se lidi na dobré pivko, prohnali jsme válející se pankáče, super atmosféra.. teď mi to spíše připadá jak hudební festival, milion namačkaných lidí, někteří jen kvůli hudbě, nemluvím ani o cenách, vlezném.. prostě se hrozně "zkomerčnělo".. (nesnáším ten výraz, chápu navíc, že jde o zisk, ale tohle už nejsou slavnosti piva.. 3 )
...ještě dnes mě srdce bolí, když vidím fotku rudé vlajky nad Berlínem vlát... // "Národ se stotisíci práskači bude nutné mravně převychovávat aspoň po tři generace, než se z toho vzpamatuje.."
vzkazů: 930 | odkud: Ostrau | registrován od: 20. August 2007 10:39 | poslední návštěva: 21. January 2017 12:12
posláno: 20. June 2008 10:00
tak zítra OSTRAVAR cool

http://www.ostravar.cz/slavnosti/

aorat tena lineup o nicem, az na wohnouty...

ale chuj s tim...piva tam asi zrejme bude dost 4 laugh

a ta afterparty na stodolni... laugh
jebat forum
vzkazů: 3134 | odkud: Baník Ostrava | registrován od: 22. March 2004 14:42 | poslední návštěva: 31. July 2017 15:19
posláno: 10. June 2008 11:39
když už to mam pod hubou tak to sem fláknu

http://www.pivovarsvijany.cz/czakce.aspx
Komu smrdí RUM tomu smrdí práce !!!
vzkazů: 349 | odkud: Bohemian paradise | registrován od: 13. May 2006 07:40 | poslední návštěva: 7. April 2017 13:18
posláno: 3. June 2008 20:00
Pozrite sa do Kosova. Okrem ekonomického rozvoja nie je spôsob života jeho obyvateľov veľmi odlišný od toho, čo vidíme na Slovensku. (Arian Starova)
vzkazů: 608 | odkud: blízko Bratislavy | registrován od: 3. June 2006 22:51 | poslední návštěva: 17. May 2014 10:54
posláno: 15. May 2008 06:21
Příští tejden Lázenská sezona u nas v TP...vždy kvalitní,jenže tedkom tam nebudu jelikož jsem opět v práci celej víkend...njn bohužel
vzkazů: 587 | odkud: Ze Severu | registrován od: 8. November 2005 11:47 | poslední návštěva: 1. April 2017 05:30
posláno: 14. May 2008 20:39
fakt?tak to se tam budu valet a ty me poneses domu yes
vzkazů: 1918 | odkud: VANDRACI Z P1 | registrován od: 6. June 2006 14:22 | poslední návštěva: 16. March 2017 07:12
posláno: 14. May 2008 20:38
pristi patek na tri sestry do hlucina na sterkovnu,pry bude vycep primo na podiu....
vzkazů: 653 | odkud: Starosta falešného Hohenau | registrován od: 2. October 2004 11:24 | poslední návštěva: 3. January 2015 10:53
posláno: 14. May 2008 20:37
Ja sa chystám na Bažant pohodu do Trenčína. 2
vzkazů: 248 | odkud: Spod Urpína | registrován od: 3. August 2007 15:40 | poslední návštěva: 24. September 2012 20:44
Přidat odpověď
Pro přidání odpovědi se musíš přihlásit.