posláno:
18. March 2015 20:24
...Stalo se to mimo stadión, tak do toho netahejte klub...
vzkazů:
736
| odkud:
Nitra
| registrován od:
11. August 2012 12:44
| poslední návštěva:
16. January 2017 17:09
ano, některé kluby mají prachy a jiné zase ne,ale to je podle mě normální , vše je přece o tom, jak schopné vedení je a kolik je schopno sehnat peněz
se mi tak zdá, že někteří vidí moderní fotbal na každém rohu