posláno:
11. May 2009 16:18
Ta jejich odnoz HL Jeans CO je jako nejaky styl pro mlady ci co ?
Neuznáš-li svou chybu, děláš další.
vzkazů:
177
| odkud:
FK LAMPAS DEJVICE
| registrován od:
18. April 2005 22:05
| poslední návštěva:
23. September 2016 18:37
preto som si kupil bajecnu bundu ts a ked som potom videl cenu zistil som ze aj hilfiger by za to vysiel
... jsem se pousmál a šel dál a koupil v obchodě Kappu za 950,-