nejsi přihlášen

Henri Lloyd

Příspěvků: 51 · Poslední aktivita: 11.05.2009 16:18
posláno: 11. May 2009 16:18
Ta jejich odnoz HL Jeans CO je jako nejaky styl pro mlady ci co ? confused
Neuznáš-li svou chybu, děláš další.
vzkazů: 177 | odkud: FK LAMPAS DEJVICE | registrován od: 18. April 2005 22:05 | poslední návštěva: 23. September 2016 18:37
posláno: 28. January 2009 18:47
Ved o tom hovorim.samozrejme su tie ceny v CR aj v SR za rovnake znacky vyzsie.polo Lacost kupim v Kosiciach od 2800sk(jednofarebne) az do 4500sk(pruzkovane) kdezto tu to mas obdobne farby od 50 do 80£ co je vlastne polovicna cena.a rovnako uznavam,ze predsa len sa lahsie nakupuje s vedomim,ze mas 15-20litrov ktore zarobis za tyzden tu a rovnaku sumu doma za mesiac.takze aj ked je to drahe tak to tak 'neboli' lebo o tyzden mas dalsi pay-day
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 28. January 2009 18:27
ja se de facto po nike ani adidas nekoukam,a dal asi nejak tak jak pises...nejrozhodujici vec je ta,ze v UK s librickou v kapse muzes daleko vic vybirat,kupovat atd atd atd.a hlavne za mnohem min penizku nez v CR 1
there is no black under union jack...
vzkazů: 1793 | odkud: sparta praga | registrován od: 12. August 2003 19:28 | poslední návštěva: 17. January 2025 10:43
posláno: 28. January 2009 18:10
Green no neviem co si kupujes za odev a ani to nijako nemam zaujem skumat.ja som nepovedal,ze je to lacne ale ak sa mam osobne ja rozhodnut ci si kupim polo adidas,nike a neviem ake ine doma za 1500sk alebo si kupim tu v UK polo Lacoste,HL,Boss (co ma vyjde v prepocte na rovnake peniaze) tak volim druhu moznost.a ja som ochotny dat za zimnu bundu ako pises tych 250£ lebo osobne ci nekupujem zimnu bundu kazdy rok ale mam 2-3 bundy a mam pokoj na 5-6rokov kedze oblubujem skor decentne nadcasove veci ako zmalovane veci od adidasu,o'neill ci quicksilver.nie som super bohaty ale ked ti tu palec ci duracel hodili ceny ostatnych znaciek tak si nadalej myslim,ze je to HL prijatelne cenovo.za drahe fakt povazujem veci od SI ci CP Company kde sa zimne bundy pohybuju aj okolo 900£ (obzvlast CP Company s legendarnou bundou Mille Miglia)
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 28. January 2009 17:31
o neill a quick su vazne nechutne hnusne znacky 4 preto som si kupil bajecnu bundu ts a ked som potom videl cenu zistil som ze aj hilfiger by za to vysiel 4
Mundus vult decipi ergo decipiatur
vzkazů: 2383 | odkud: Die Neue Stadt | registrován od: 5. June 2003 18:16 | poslední návštěva: 8. June 2015 19:13
posláno: 28. January 2009 17:12
zabudol som - me se to zase levny nezda,v obchode pola kolem 45-50 liber,bundy za 150,200,300,to se ti zda malo? 1

je to o malinko levnejsi nez lacoste,ale jak rikam,rozhodne bych to neprirovnaval k nike ci adidas,obchod na carnaby street nema jen tak nekdo...
there is no black under union jack...
vzkazů: 1793 | odkud: sparta praga | registrován od: 12. August 2003 19:28 | poslední návštěva: 17. January 2025 10:43
posláno: 28. January 2009 16:43
zabudol som - no Oneill,Quicksilver nejdu pod 5000sk,co vidim tak maloobchodna cena je tych 180-200e za technicku bundu a 140-160 za mestku zimnú..aspon ceny kolekcie na buducu zimu,a to este sme pod europskymi cenami co urcuje napr Oneill pre maloobchod,ze ako by asi mali vyzerat tie ceny v obchodoch 2
vzkazů: 1792 | odkud: ♥banska bystrica♥ | registrován od: 30. May 2005 14:49 | poslední návštěva: 28. October 2012 17:58
posláno: 28. January 2009 09:48
edit - né komel, ale kolem samozřejmě
Miluji tuto zemi, nesnáším tento stát. Žiješ v demokratické zemi a máš zaručenu svobodu projevu...ale nikdo ti již nezaručí, že budeš svobodný po projevu.
vzkazů: 1377 | registrován od: 23. July 2005 14:21 | poslední návštěva: 2. January 2017 18:36
posláno: 28. January 2009 09:48
jsem naběhl do obchodu Adidas, že mají slevy a "výprodej" a také se podívam na zimní budnu... moc hezká... a cena něco kome 3900,- rolleyes ... jsem se pousmál a šel dál a koupil v obchodě Kappu za 950,- yes
Miluji tuto zemi, nesnáším tento stát. Žiješ v demokratické zemi a máš zaručenu svobodu projevu...ale nikdo ti již nezaručí, že budeš svobodný po projevu.
vzkazů: 1377 | registrován od: 23. July 2005 14:21 | poslední návštěva: 2. January 2017 18:36
posláno: 28. January 2009 09:41
Já sem si chtěl koupit v nike zimní bundu na zličíně a bunda výborná, zkusím si jí. še ok a kouknu a cena 5999,- laugh
‎Stal jsem se fanouškem klubu (AC Sparta) s nímž snáším, chci snášet a budu snášet všechno dobré i zlé, do smrti smrťoucí, až na věky věků.
vzkazů: 2789 | odkud: SPARTA - RAFANI | registrován od: 22. November 2005 07:27 | poslední návštěva: 28. January 2015 01:04
posláno: 28. January 2009 01:58
To bol priklad s tym adidasom.myslim,ze bundu o'neill ci quicksilver tiez nekupis za menej ako 3-4tisic ale mozno sa mylim
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 28. January 2009 00:57
zabudol som - ludia na slovensku si uz vobec nekupuju zimne bundy Nike ani Adidas..co som sa rozpraval s ludmi co maju obchody po celkom slovensku,tak ze tuto zimu predali mozno jednu,dve bundy max. Skor u nas ludia kupuju Quicksilver a Oneill na tu zimu yes
vzkazů: 1792 | odkud: ♥banska bystrica♥ | registrován od: 30. May 2005 14:49 | poslední návštěva: 28. October 2012 17:58
posláno: 28. January 2009 00:48
Netvrdim,ze je to super lacne ale ja som polo drahsie ako za 40£ nevidel (co je nejakych 1200sk resp. 1000kc),sveter 60-70£(takze okolo dvojky u nas) a bundy uz za kilo kupis v pohode(takze 3ka u nas),tenisky za 50£(smiesna cena aj po preratani na nase pomery)...netvrdim,ze je to pre kazdeho ale aj tak sa znackovo vsetci neobliekaju.a ti co ano,tak ich to nijako extra nezatazi lebo si myslim,ze je to daleko lacnejsie ako Lacoste ci Hilfiger u nas.cenovo by som to prirovnal k adidasu pretoze nejake oastojne polo adidas kupite tak isto za liter.a moze sa kazdy hnevat ako chce ale je to tak.na druhej strane je pravda,ze to u nas tazko zozeniete a ak aj tak za ine ceny tak ako vsetko u nas
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 27. January 2009 22:44
Rekl bych ze HL v Anglii nepatri mezi TOP super znacky jako napr. Burrbery, Aquascutum, ale naopak v CSSR mezi TOP urcite patri... A cena 80 Liber je i v CSSR porad dost penez...
"Winner, Winner, chicken dinner"...
vzkazů: 958 | odkud: Brno- old town | registrován od: 8. June 2005 19:38 | poslední návštěva: 2. January 2010 23:30
posláno: 26. January 2009 22:10
riesi sa tu to,ze je to cenovo prijatelna solidna znacka.

narozdiel od niektorych homo predrazenych picovin..
Kazdy den sa bojim ci dojdem domov
vzkazů: 2296 | odkud: Ked raz budem velky, tak budem kosicky internetovy chuligan. :-* | registrován od: 12. November 2007 18:35 | poslední návštěva: 15. September 2015 17:28
posláno: 26. January 2009 19:18
Nic sa tu neriesi.len to,ze HL je cenovo dostupna a nie nejaka super luxusna znacka
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 26. January 2009 18:16
moc dobre nechapu co se tady resi...jestli slovaci v uk maj na to si kupovat znackovy hadry? confused
there is no black under union jack...
vzkazů: 1793 | odkud: sparta praga | registrován od: 12. August 2003 19:28 | poslední návštěva: 17. January 2025 10:43
posláno: 26. January 2009 12:42
sorry,nejak sme sa nepochopili asi 2
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 26. January 2009 09:34
"takze neviem kde si bol a s akymi slovakmi ale ja tu mam kopec ludi"

ved ale o tom som pisal.pisal som o tom ze obycajny slovak si nekupi bundu za 300 libier.ale myslel som v prepocte a na slovensku.

je mi jasne,ze slovaci v anglicku si nakupuju "drahe handry" lebo maju anglicke prijmy a pozeraju sa na vydaje uplne inak.
Kazdy den sa bojim ci dojdem domov
vzkazů: 2296 | odkud: Ked raz budem velky, tak budem kosicky internetovy chuligan. :-* | registrován od: 12. November 2007 18:35 | poslední návštěva: 15. September 2015 17:28
posláno: 26. January 2009 00:17
Tak neviem,co nakupuje 'bezna slovac' ale myslim si,ze je 80% takych,ktori si tu bunda za kilo kupia.aj ked su to znacky ako G-star,Diesel ci Replay tak za tie 3litre co to preratas u nas kupis 2tricka rovnakej znacky.takisto bezne nenakupujem bundu za 4kila ale zopar ich mam.dat v zlave 220£ za zimnu bundu Lacoste je smiesme ked na slovensku za to kupis sveter.a pri dnesnom kurze je podla mna uplne mimo misu rozmyslat ci je 49£ za polo lacoste ci HL vela.kedze u nas(aspon v KE)kupis to iste od 2800sk hore(neviem kolko je to teraz v € ).takze neviem kde si bol a s akymi slovakmi ale ja tu mam kopec ludi,ktori si mozno prvu znackovu vec kupili tu a daju za bundu 100-150£ lebo na slovensku kupis obyc.bundu adidas za 4-5litrov rolleyes
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 25. January 2009 20:53
ja bezne nachadzal pola lacoste za 60lib. na stanstede ich mali po 38lib. co to je hovno
vzkazů: 1671 | registrován od: 11. September 2005 17:59 | poslední návštěva: 20. May 2013 14:29
posláno: 25. January 2009 20:39
ved ale o tom sa bavime...tam na to zarobis troska rychlejsie,mne to tiez nebolo luto dat za polo 80 libier ked som to za den zarobil ale ked som si preratal ze stoji 4000sk tak sa mi to nepozdavalo
Mundus vult decipi ergo decipiatur
vzkazů: 2383 | odkud: Die Neue Stadt | registrován od: 5. June 2003 18:16 | poslední návštěva: 8. June 2015 19:13
posláno: 25. January 2009 20:20
"skor je videt ze co si niektori slovaci predstavuju pod pojmom love "

mozes si byt isty,ze v tomto nemame rovnake rebricky..ale

vacsina slovace rozhodne neminie za bundu 300 libier

ani 100
Kazdy den sa bojim ci dojdem domov
vzkazů: 2296 | odkud: Ked raz budem velky, tak budem kosicky internetovy chuligan. :-* | registrován od: 12. November 2007 18:35 | poslední návštěva: 15. September 2015 17:28
posláno: 25. January 2009 13:02
kupna sila je vacsia ako u nas ale zasa by som to tak neprecenoval.mam dojem,ze poniektori si myslai,ze ked sa povie anglicko tak vsetci od hlavy po paty maju na sebe HL,SI,Burberry,Aquascutum a podobne ale opak jepravdou....su to znacky ktore su drahe aj pre nich.snad s vynimkou HL pretoze tu by som skutocne porovnal cenovo s adidas na slovensku (vetrovku kupite uz za 70£)...to ze sa tu 10-12 rocny obs po ulici valaju v sustackach od lacoste ci v bundach hl je fakt....ale zas na drhej strane by som absolutne nezavrhoval myslienku,ze velke percento tych jandier pochadza z wembley.ich kupna sila je sice vacsia ako na slovensku,ale rovnako je vacsia chut rozbit celu vyplatu za piatok a sobotu v pube a nieco prehnat nosom 2
vzkazů: 2469 | odkud: cassovia | registrován od: 3. June 2003 08:14 | poslední návštěva: 31. December 2014 14:38
posláno: 25. January 2009 11:26
jo oni neriesia kto ma co na sebe. komu sa co lubi to si kupi zaplati kartou alebo si to cez net objedna. ja tam behal s hotovostou bud som bol za dealera alebo za rusa laugh kazdu jednu mi bankovku mi kontrolovali fixkou na to cmarali
vzkazů: 1671 | registrován od: 11. September 2005 17:59 | poslední návštěva: 20. May 2013 14:29
posláno: 25. January 2009 10:46
"miestny paholkovia v tom chodili do roboty,a bolo im jedno ci ma na sebe adidas alebo sustacku sergio tacini"

Tak Rudolf to vystiho, anglicanovi je jedno co nosi, lebo vsetky tie "mega" znacky, z ktorych tu niektori seru maggi kocky, si kupi za par supiek vo vypredajoch, TK-Maxxe, Sportworlde alebo v inych diskontoch. A hlavne si treba uvedomit aka je kupna sila v Anglicku a aka na Slovensku pripadne v CR.
vzkazů: 1319 | odkud: Preßburg | registrován od: 2. June 2003 11:47 | poslední návštěva: 22. August 2011 18:05
posláno: 25. January 2009 10:34
laugh v poslednej dobe sme obsadili forum handry...

neviem moc sa nas styl a anglicky neda porovnat lebo my ked sme boli tiez a kupovali takeho handry ako lacoste a henry lloyd tak miestny paholkovia v tom chodili do roboty,a bolo im jedno ci ma na sebe adidas alebo sustacku sergio tacini mask
Mundus vult decipi ergo decipiatur
vzkazů: 2383 | odkud: Die Neue Stadt | registrován od: 5. June 2003 18:16 | poslední návštěva: 8. June 2015 19:13
posláno: 25. January 2009 10:24
skor je videt ze co si niektori slovaci predstavuju pod pojmom love
vzkazů: 1671 | registrován od: 11. September 2005 17:59 | poslední návštěva: 20. May 2013 14:29
posláno: 25. January 2009 08:47
aspon je vidno je maju anglani love
Kazdy den sa bojim ci dojdem domov
vzkazů: 2296 | odkud: Ked raz budem velky, tak budem kosicky internetovy chuligan. :-* | registrován od: 12. November 2007 18:35 | poslední návštěva: 15. September 2015 17:28
posláno: 24. January 2009 19:20
ja som byval 100m od pristavu vlastne v pristave sa da povedat a podomnov pod mojou izbou bol obchod HL, croks aj ten gill a same udice picoviny siete podberaky laugh

take lacoste pre mestkych ludi 4
vzkazů: 1671 | registrován od: 11. September 2005 17:59 | poslední návštěva: 20. May 2013 14:29
Přidat odpověď
Pro přidání odpovědi se musíš přihlásit.