posláno:
11. March 2013 05:38
To byla dobra kvalitni znacka, ale 10 let nazpatek.
Lowcy Smierdzieli na Zawsze.
vzkazů:
2664
| odkud:
Katowice
| registrován od:
2. June 2003 13:42
| poslední návštěva:
4. October 2017 15:49