posláno:
31. May 2013 22:55
mnooo pří tom co padá immer z nebes asi místo na fotbal budu uklízet domov..
hrozná představa...
hrozná představa...
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.
vzkazů:
5385
| odkud:
Strašnice
| registrován od:
25. June 2003 22:56
| poslední návštěva:
18. January 2017 15:50
Po večerním probuzení ani koruna,víkend zakončený v "netradičním fotbalovém stylu"!Možná se v tom někdo najdete